nr 541 7426
Etsning
Signerad Karin Luts 60, torrnålsteknik, 7x12
| Följerätt |
Ja |
| Utrop: |
100 kr |
| Såld: |
500 kr |
måndag 15 september 2008 kl 16:36:44
| Tid |
Kund |
Bud |
150 kr
200 kr
450 kr